Nowa Baza Noclegowa na Kaszubach!
Lądowisko

Ogrodzony kompleks nowych i komfortowych domków, który swoją premierę będzie miał w sezonie 2023roku!
Położony w leśnej enklawie co pozwala na intensywne obcowanie z naturą.  Spacerem do Jeziora Wdzydze to zaledwie ok.850m, 200m od punktu szkoleniowego paralotniarstwa, sklepu spożywczo-przemysłowego, punktu wypożyczenia kajaków. W okolicy znajduje się kilka lokalnych sklepów i 5 restauracji.

Domki klimatyzowane, w pełni wyposażone, do użytku gości na terenie wspólnym znajdują się wiaty grillowe i plac zabaw dla dzieci. 

W domku czeka na Państwa:  

-sypialnia nr1: 2pojedyncze łóżka, z możliwością połączenia,

-antresola: 2pojedyncze łóżka,

-salon: rozkładana sofa 2 osobowa, w pełni wyposażony aneks kuchenny,

-łazienka z prysznicem,

-zadaszony taras z meblami ogrodowymi.

Na wyposażeniu każdego domku przygotowaliśmy kącik tv, wi-fi, hamak i leżaki oraz grill ogrodowy. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, wypożyczalnie rowerów, quadów, przystań żeglarska, wypożyczalnia rowerów wodnych.

Lądowisko

Domki o powierzchni ok.35m2 z antresolą. Wszystkie domki posiadają klimatyzację, są w pełni wyposażone i gotowe na Państwa przyjazd!

Lądowisko

Przygotowane zostały dla 2 - 6 osób. Główna sypialnia znajduje się na parterze, druga na antresoli. W salonie jest rozkładana sofa 2osobowa.

Lądowisko

Teren domków jest ogrodzony i dozorowany. W okolicy mnóstwo atrakcji zapewnią Państwu udany urlop na Kaszubach!

Dojazd do kompleksu Lądowisko

  Kompleks Lądowisko Borsk położony jest w leśnej enklawie w odległości ok.850m od domków Jasnochówka. Dojazd samochodem z drogi krajowej nr 22. Usytuowanie kompleksu nieopodal byłego lotniska wojskowego w Borsku. Podzieliliśmy domki na sekcje A, B oraz C, aby precyzyjniej wskazać Państwu dojazd do swojego domku.