Do wynajmu posiadamy łącznie 20 domków 3-5 lub 6 osobowych, o powierzchni ok.42m2. W ofercie znajdują się domki z widokiem na jezioro, z powiększonym tarasem lub z zadaszonym tarasem wypoczynkowym. Różnią się usytuowaniem wzg. jeziora.       

Domek o metrażu ok.42m2, składający się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki. Całość na jednym poziomie, nie posiada antresoli.  Domek przystosowany jest dla max.6 osób.
W salonie znajduje się narożnik z funkcją spania, stolik kawowy, szafa ubraniowa, tv, aneks kuchenny: wyposażony w  2 palnikową płytę grzewczą, zlew, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, lodówkę z małym zamrażalnikiem. Do dyspozycji gości mamy zastawę stołową, szklanki, garnki, patelnię, sztućce, wszystko co niezbędne, aby samemu przyrządzić sobie posiłki.
W sypialni nr 1 znajduje się łóżko małżeńskie 140x200 oraz stolik nocny,   w sypialni nr 2 dwa pojedyncze łóżka 90x200, stolik nocny.
Na wyposażeniu w standardzie jest pościel, środki czystości. Aby umilić pobyt gości przygotowaliśmy również drewniane meble ogrodowe takie jak ławki i stół oraz grill.

Domki z widokiem na jezioro

Domki usytuowane są na skarpie w 1,2 linii zabudowy względem wody, z bezpośrednim widokiem na jezioro Wdzydze.

Domki z powiększonym tarasem

W ofercie posiadamy domki z powiększonymi tarasami wypoczynkowymi, tak aby podnieść Państwu komfort wypoczynku.

Domki z zadaszonym tarasem

Idealne rozwiązanie gdy podczas deszczowej aury możemy nadal cieszyć się naturą pijąc pyszną kawę czy grillując przy domku.